Wyszukiwarka rozmiarów

Średnica

Skip this step

Szerokość

Rozstaw

ET

O.C.

Wysyłka

Koncern Superior Industries

Posted by   Aug 2, 2022     Uncategories     0 Comments

Superior Industries to amerykańska grupa z siedzibą w Southfield w stanie Michigan. Jest jednym z wiodących światowych dostawców felg aluminiowych do samochodów osobowych. Firma zaopatruje znanych producentów samochodów, w tym Audi, BMW, Mercedes, VW, Jaguar, Landrover, Ford, GM, Nissan i Toyota. W segmencie felg uzyskiwanych metodą odlewania ciśnieniowego jest również liderem na rynku felg na rynek wtórny w Europie pod postacią marek RIAL, ATS, ALUTEC i ANZIO.

Dzięki ogromnej wiedzy i związanej z nią technologią, Superior Industries wnosi decydujący wkład w najnowsze trendy i dostarcza każdy pożądany wariant wyposażenia. Jako wiodący globalny partner w rozwoju przemysłu motoryzacyjnego, firma zamierza nadal być pionierem innowacyjnych lekkich i wydajnych technologii, aby sprostać potrzebom swoich klientów.

Osiem zakładów produkcyjnych Superior Industries znajduje się w Meksyku, Niemczech i Polsce. Firma zatrudnia obecnie około 7600 osób na całym świecie. Firma została założona w 1957 roku, a od 1989 roku jest notowana na nowojorskiej giełdzie.

W ofercie sklepu felgeos.pl znajdziesz wszystkie popularne modele felg podrukowane przez omawiany koncern. Dbamy też o atrakcyjność cenową tak, byś był w pełni zadowolony z  zakupu nowych felg.