Sparco

Partnerstwo dwóch znanych marek OZ i SPARCO dało początek nowej kolekcji felg samochodowych. Włoski design, wysokiej jakości materiały, technologie konstrukcyjne OEM dają mocną konkurencję dla innych marek produkujących felgi aluminiowe z wyższej półki. Koła SPARCO są zatwierdzone przez TÜV. Alufelgi z logo Sparco niezależnie od koloru: brązowe, czarne lub białe wzbogacą wizualnie Twój samochód, zapewniając modny akcent. Jednak estetyka to nie jedyna zaleta tych felg. Ich lekkość i wytrzymałość poprawi zachowanie pojazdu na drodze i ograniczy zużycie paliwa.

Aktywne filtry

Sparco Assetto Gara Black

584,00 złHHHH

Sportowy look z dziesięcioma szprychowymi ramionami oraz wklęsłą częścią środkową z wyeksponowanym dekielkiem z logo Sparco. Najpopularniejsze obecnie alufelgi w ofercie tej marki.

SPARCO DRS black

1 089,00 złHHHH

Nowość 2019 roku linii felg Sparco. Wzór DRS wygląda jak hybryda Podio i Trofeo. Nowoczesny wygląd i tradycyjna dla tej marki sportowa stylistyka.

SPARCO DRS Rally bronze

876,00 złHHHH

Sparco przyzwyczaiło nas już, że ich wzory są mocno sportowe i nowoczesne. DRS to kolejny dowód, że tą markę tworzą pasjonaci sportów motorowych.

SPARCO Podio black

1 042,00 złHHHH

Niezwykle sportowe, niezwykle eleganckie. Sparco Podio posiadają pięć ramion rozchodzących się na dwie części praktycznie od samej części centralnej. Pokryte zostały czarnym lakierem w połysku.

Sparco Pro Corsa

892,00 złHHHH

Alufelgi o siedmiu rozłożystych ramionach ukształtowanych w litery Y (styl mesh). Takiego designu nie mogło zabraknąć w ofercie marki o sportowych korzeniach.

Sparco Terra

671,00 złHHHH

Białe, sportowe alufelgi o mocno wyeksponowanej środkowej części i krótkich, cienkich ramionach. Stylistyka rodem z torów wyścigowych.

Sparco Trofeo black matt

568,00 złHHHH

Sparco Trofeo ma bardzo agresywny i wyróżniający się wygląd, który dzięki stożkowym ramionom nadaje pojazdowi sportowy i dynamiczny charakter.

Sparco Trofeo bp

0,00 złHHHH

Alufelgi o agresywnym i  sportowym wyglądzie. Uwagę przykuwają ramiona o niestandardowym wyprofilowaniu. wersja czarny mat z polerowaną powierzchnią czołową.