Wyszukiwarka rozmiarów

Średnica

Skip this step

Szerokość

Rozstaw

ET

O.C.

Wysyłka

Sparco

Partnerstwo dwóch znanych marek OZ i SPARCO dało początek nowej kolekcji felg samochodowych. Włoski design, wysokiej jakości materiały, technologie konstrukcyjne OEM dają mocną konkurencję dla innych marek produkujących felgi aluminiowe z wyższej półki. Koła SPARCO są zatwierdzone przez TÜV. Alufelgi z logo Sparco niezależnie od koloru: brązowe, czarne lub białe wzbogacą wizualnie Twój samochód, zapewniając modny akcent. Jednak estetyka to nie jedyna zaleta tych felg. Ich lekkość i wytrzymałość poprawi zachowanie pojazdu na drodze i ograniczy zużycie paliwa.

Sparco Assetto Gara Black

Review 

Sportowy look z dziesięcioma szprychowymi ramionami oraz wklęsłą częścią środkową z wyeksponowanym dekielkiem z logo Sparco. Najpopularniejsze obecnie alufelgi w ofercie tej marki.

SPARCO DRS black

Review 

Nowość 2019 roku linii felg Sparco. Wzór DRS wygląda jak hybryda Podio i Trofeo. Nowoczesny wygląd i tradycyjna dla tej marki sportowa stylistyka.

SPARCO DRS Rally bronze

Review 

Sparco przyzwyczaiło nas już, że ich wzory są mocno sportowe i nowoczesne. DRS to kolejny dowód, że tą markę tworzą pasjonaci sportów motorowych.

SPARCO Podio black

Review 

Niezwykle sportowe, niezwykle eleganckie. Sparco Podio posiadają pięć ramion rozchodzących się na dwie części praktycznie od samej części centralnej. Pokryte zostały czarnym lakierem w połysku.

Sparco Pro Corsa

Review 

Alufelgi o siedmiu rozłożystych ramionach ukształtowanych w litery Y (styl mesh). Takiego designu nie mogło zabraknąć w ofercie marki o sportowych korzeniach.

Sparco Terra

Review 

Białe, sportowe alufelgi o mocno wyeksponowanej środkowej części i krótkich, cienkich ramionach. Stylistyka rodem z torów wyścigowych.