Filtruj według

Średnica

Średnica

Szerokość

Szerokość

Rozstaw

Rozstaw

ET

ET

O.C.

O.C.

Sparco

Partnerstwo dwóch znanych marek OZ i SPARCO dało początek nowej kolekcji felg samochodowych. Włoski design, wysokiej jakości materiały, technologie konstrukcyjne OEM dają mocną konkurencję dla innych marek produkujących felgi aluminiowe z wyższej półki. Koła SPARCO są zatwierdzone przez TÜV. Alufelgi z logo Sparco niezależnie od koloru: brązowe, czarne lub białe wzbogacą wizualnie Twój samochód, zapewniając modny akcent. Jednak estetyka to nie jedyna zaleta tych felg. Ich lekkość i wytrzymałość poprawi zachowanie pojazdu na drodze i ograniczy zużycie paliwa.

Aktywne filtry

Sparco Assetto Gara Black

0,00 złHHHH

Sportowy look z dziesięcioma szprychowymi ramionami oraz wklęsłą częścią środkową z wyeksponowanym dekielkiem z logo Sparco. Najpopularniejsze obecnie alufelgi w ofercie tej marki.

SPARCO DRS black

0,00 złHHHH

Nowość 2019 roku linii felg Sparco. Wzór DRS wygląda jak hybryda Podio i Trofeo. Nowoczesny wygląd i tradycyjna dla tej marki sportowa stylistyka.

SPARCO DRS Rally bronze

0,00 złHHHH

Sparco przyzwyczaiło nas już, że ich wzory są mocno sportowe i nowoczesne. DRS to kolejny dowód, że tą markę tworzą pasjonaci sportów motorowych.

SPARCO Podio black

0,00 złHHHH

Niezwykle sportowe, niezwykle eleganckie. Sparco Podio posiadają pięć ramion rozchodzących się na dwie części praktycznie od samej części centralnej. Pokryte zostały czarnym lakierem w połysku.

Sparco Pro Corsa

0,00 złHHHH

Alufelgi o siedmiu rozłożystych ramionach ukształtowanych w litery Y (styl mesh). Takiego designu nie mogło zabraknąć w ofercie marki o sportowych korzeniach.

Sparco Terra

0,00 złHHHH

Białe, sportowe alufelgi o mocno wyeksponowanej środkowej części i krótkich, cienkich ramionach. Stylistyka rodem z torów wyścigowych.

Sparco Trofeo black matt

0,00 złHHHH

Sparco Trofeo ma bardzo agresywny i wyróżniający się wygląd, który dzięki stożkowym ramionom nadaje pojazdowi sportowy i dynamiczny charakter.

Sparco Trofeo bp

0,00 złHHHH

Alufelgi o agresywnym i  sportowym wyglądzie. Uwagę przykuwają ramiona o niestandardowym wyprofilowaniu. wersja czarny mat z polerowaną powierzchnią czołową.